Pakowanie i wysyłka

Przygotowanie zamówienia do wysyłki

Każdemu zależy, aby jego zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej. Nam też. Dokładamy wszelkich starań, aby okres od złożenia zamówienia (i zapłaty, chyba, że wybrano opcję za pobraniem) do wysłki był jak najkrótszy.

Przesyłki pakujemy jak najstaranniej. Zarówno biżuteria jak i ceramika to produkty delikatne więc narażone na zniszczenie podczas transportu, dlatego też czasami potrzebujemy więcej czasu aby taką przesyłke należycie zabezpieczyć. W przypadku małych przedmiotów czas wysyłki z reguły nie przekracza trzech (3) dni roboczych. W przypadku przedmiotów dużych, ciężkich czy o delikatnej budowie czas ten raczej się wydłuży, nawet do 7 dni roboczych. O nadaniu wysyłki zawsze informujemy wysyłając powiadomienie mailem.

 

Dostępne opcje wysyłki

W naszym sklepie proponujemy w standardzie dwa rodzaje wysyłek:

  • Paczkomaty InPost – opcja z przedpłatą lub za pobraniem,
  • Kurier – opcja z przedpłatą lub za pobraniem.

Cennik

Paczkomat InPost: 13,50zł (przedpłata) 17,50zł (za pobraniem).

Kurier: 16,50zł (przedpłata) 20,50zł (za pobraniem).

Uwaga! Nie każdy paczkomat posiada opcję płatności za pobraniem. Zanim wybierzesz taką opcję sprawdź czy paczkomat, który chcesz wybrać jest wyposażony w terminal płatności. Możesz to zrobić na stronie InPost: kliknij tu i sprawdź.

 

Wysyłka za granicę

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wysyłki przedmiotu za granicę. Prosimy wtedy o kontakt z nami, ustalimy warunki indywidualnie. Czas realizacji takiego zamówienia nie wydłuży się, lecz czas dostarczenia przesyłki zalezny będzie od wybranej opcji transportu.

 

Odbiór osobisty

Możliwy jest odbiór osobisty zamówienia. Proszę miec jednak na uwadze, że nie jesteśmy zlokalizowani w jednym miejscu. Przedmioty ceramiczne mozna odebrać w okolicy Bydgoszczy, natomiast bizuterię w sąsiednim Toruniu.

W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o kontakt po złożeniu zamówienia w celu ustalenia czasu i miejsca jego odbioru.

W przypadku jakichkolwiek pytań i watpliwości prosimy o kontakt – kliknij tu!

Shopping Cart